Partiolippukunta Suosirrit ry.

Huopalahden kirkon kellari
Vespertie 12
00320 Helsinki

Lippukunnanjohtaja 
Hilla Kankaanpää
puh. 040 548 3730
hilla.kankaanpaa(at)gmail.com
Lippukunnan varajohtaja
Salla Lenkola
puh. 0400 556 126
slenkola(at)gmail.com

Tilinumero FI72 8000 1670 8609 40

Muista käyttää maksaessasi viitenumeroa. Kysy tarvittaessa viitenumero taloudenhoitajalta.

Yhteystietojen muutokset

Jäsenen tietojen muuttuessa ota ensi tilassa yhteys lippukunnan jäsenrekisterinhoitaja Hilla Kankaanpäähän (hilla.kankaanpaa(at)gmail.com), joka päivittää tiedot Suomen Partiolaisten jäsenrekisteriin Kuksaan.

Suosirrit sosiaalisessa mediassa

Twitteriin, Instagramiin ja Facebookiin päivitetään kuulumisia mm. retkiltä ja tapahtumista ja kerrotaan tärkeää tietoa tulevista tapahtumista - käy siis seuraamassa! Facebook-sivua voi lukea, vaikka ei olisi liittynyt Facebookiin.

Tagaa instagram-kuvasi hashtagilla #suosirrit, #päpa ja #partioscout

Twitter:@Suosirrit (www.twitter.com/suosirrit)

Facebook:Suosirrit (www.facebook.com/suosirrit) 

Instagram:@suosirrit(www.instagram.com/suosirrit)

SUOSIRRIEN HALLITUS VUONNA 2019

Nimi Tehtävä Sähköposti Puhelinnumero
Hilla Kankaanpää Hallituksen puheenjohtaja hilla.kankaanpaa(at)gmail.com 040 548 3730
Salla Lenkola Hallituksen varapuheenjohtaja, pestijohtaja slenkola(at)gmail.com 0400 556 126
Siiri Matinpuro Sihteeri, ohjelmajohtaja siiri.matinpuro(at)gmail.com 045 236 2861
Anna Pasonen Taloudenhoitaja anna.pasonen(at)gmail.com 050 576 5057
Kaisa-Sofia Häyhtiö Hallituksen jäsen nuppuks(at)gmail.com
Pinja Liesaho Hallituksen jäsen pinjaliesaho(at)gmail.com  
Aada Ora Hallituksen jäsen aada.ora(at)edu.hel.fi  
Meeri Pelttari Hallituksen jäsen meeri.pelttari(at)syk.fi

SUOSIRRIEN JOHTAJISTO & PESTIT

Ryhmien johtajien puhelinnumerot löytyvät täältä.

Essi Aarnio-Linnanvuori
Ketunpoikaset akela
essiaarnio(at)yahoo.com
Vilma Aliklaavu
Delfiinit akela
aliklaavu.vilma(at)gmail.com
Marianne Alopaeus
mariannealopaeus(at)gmail.com
Lissu Halonen
halonen.lissu(at)gmail.com

Kaisa-Sofia Häyhtiö
Uusi lauma akela
nuppuks(at)gmail.com
Helena Kaisanlahti
Kämppäemäntä, koloemäntä, Ketunpoikaset akela
helena.kaisanlahti(at)gmail.com
Hilla Kankaanpää
Lippukunnanjohtaja, hallituksen puheenjohtaja,
jäsenrekisterivastaava
hilla.kankaanpaa(at)gmail.com
Anna Karisto
Sudenpentujen ikäkausivastaava
anna.karisto(at)gmail.com

Henna Lappi
Karkit sampo
Siiri Launis
launis.siiri(at)gmail.com
Ketunpoikaset akela

Salla Lenkola
Pestijohtaja, hallituksen varapuheenjohtaja, Delfiinit akela
slenkola(at)gmail.com
Muska Liesaho
Karkit sampo
muska.liesaho(at)gmail.com
Pinja Liesaho
PPYS johtaja
pinjaliesaho(at)gmail.com

Satu Lindholm
satu.k.lindholm(at)gmail.com

Verna Linnanvuori
vernailona(at)gmail.com

Natasha Marcalle Nylund
PPYS johtaja


Siiri Matinpuro
Ohjelmajohtaja, sihteeri
siiri.matinpuro(at)gmail.com
Aada Ora
Lentävät pulleropallerot sampo
aada.ora(at)edu.hel.fi
Anna Pasonen
Taloudenhoitaja, Delfiinit akela
anna.pasonen(at)gmail.com

Meeri Pelttari
meeri.pelttari(at)syk.fi
Uusi lauma akela
Pihla Pitkäniitty
Lentävät pulleropallerot sampo
Sirpa Pitkäniitty

Elina Tanskanen
elinasofia.tanskanen(at)gmail.com
Eeva Tolonen
tolonen.eeva(at)gmail.com