Partiolippukunta Suosirrit ry.

Haagan pappilantie 2D
00320 Helsinki

suosirritry@gmail.com

Lippukunnanjohtaja
Anna Pasonen
050 576 5057

Lippukunnanjohtajan apulainen
Nuppu Häyhtiö
040 757 1415

Tilinumero FI72 8000 1670 8609 40

Muista käyttää maksaessasi viitenumeroa. Kysy tarvittaessa viitenumero taloudenhoitajalta.

Yhteystietojen muutokset

Jäsenen tietojen muuttuessa ota ensi tilassa yhteys lippukunnan jäsenrekisterinhoitaja Siiri Matinpuroon (siiri.matinpuro(at)gmail.com), joka päivittää tiedot Suomen Partiolaisten jäsenrekisteriin Kuksaan.

Suosirrit sosiaalisessa mediassa

Twitteriin, Instagramiin ja Facebookiin päivitetään kuulumisia mm. retkiltä ja tapahtumista ja kerrotaan tärkeää tietoa tulevista tapahtumista - käy siis seuraamassa! Facebook-sivua voi lukea, vaikka ei olisi liittynyt Facebookiin.

Tagaa instagram-kuvasi hashtagilla #suosirrit, #päpa ja #partioscout

Twitter:@Suosirrit (www.twitter.com/suosirrit)

Facebook:Suosirrit (www.facebook.com/suosirrit) 

Instagram:@suosirrit(www.instagram.com/suosirrit)

SUOSIRRIEN HALLITUS VUONNA 2022

Nimi Tehtävä Sähköposti Puhelinnumero
Anna Pasonen Hallituksen puheenjohtaja, lippukunnanjohtaja anna.pasonen(at)gmail.com 050 576 5057
Salla Lenkola Hallituksen jäsen slenkola(at)gmail.com 040 055 6126
Vilma Aliklaavu Hallituksen jäsen aliklaavuvilma(at)gmail.com 045 126 3240
Nuppu Häyhtiö Hallituksen jäsen nuppuks(at)gmail.com 040 757 1415
Pinja Liesaho Hallituksen jäsen pinjaliesaho(at)gmail.com 040 931 9220
Kia Rautavaara Hallituksen jäsen kia.rautavaara(at)gmail.com 040 152 5322
Anna Virtanen Hallituksen jäsen annavirtanen75(at)gmail.com 044 015 2301
Helena Kaisanlahti Hallituksen jäsen helena.kaisanlahti(at)gmail.com 050 414 5670

SUOSIRRIEN JOHTAJISTO & PESTIT

Ryhmien johtajien puhelinnumerot löytyvät täältä.

Essi Aarnio-Linnanvuori
Ketut johtaja
essiaarnio(at)yahoo.com
Vilma Aliklaavu
Lohikääärmeet sampo
aliklaavu.vilma(at)gmail.com
Emma Gonzalez
(tba)

Lissu Halonen
halonen.lissu(at)gmail.com

Nuppu Häyhtiö
Puput akela
nuppuks(at)gmail.com
Helena Kaisanlahti
taloudenhoitaja
helena.kaisanlahti(at)gmail.com
Olivia Kajander
(tba)

Inka Kallio
Vihreät apinat luotsi
(tba)

Henna Lappi
(tba)
Nea Lauren
Lohikääärmeet sampo
(tba)

Siiri Launis
launis.siiri(at)gmail.com


Salla Lenkola
Pestijohtaja, Sireenit akela
slenkola(at)gmail.com
Muska Liesaho
muska.liesaho(at)gmail.com
Pinja Liesaho
Tosimiehet luotsi
pinjaliesaho(at)gmail.com

Aino Linna
Sireenit akela
(tba)

Selma Linnanvuori
Ketut sampo
(tba)

Verna Linnanvuori
vernailona(at)gmail.com

Natasha Marcalle Nylund


Siiri Matinpuro
Lohikääärmeet sampo
siiri.matinpuro(at)gmail.com
Sara Merruntaus
Puput akela
(tba)

Aada Ora
aada.ora(at)edu.hel.fi
Ia Parviainen
Kukkajäätelöt sampo
(tba)

Kaisu Parviainen
Ketut sampo
(tba)

Anna Pasonen
Lippukunnanjohtaja, Sireenit akela
anna.pasonen(at)gmail.com

Meeri Pelttari
meeri.pelttari(at)syk.fi

Pihla Pitkäniitty
Appelsiiniketut akela

Kia Rautavaara
Appelsiiniketut akela, OPJEPA luotsi, kämppäemäntä
kia.rautavaara(at)gmail.com

Vera Saarela
Kukkajäätelöt sampo
(tba)

Alma Tenhunen
Vihreät apinat luotsi
(tba)

Anna Virtanen
Puput akela
annavirtanen75(at)gmail.com